Firma Crocus - 43-400 Cieszyn Boguszowice,
ul. Frysztacka, tel. 668 429 713 , 662 076 382

Drzewa i krzewy
Crocus - Cieszyn - sadzenie i pielęgnacja drzewek i krzewów

Niskie i wysokie, tworzą krajobraz ogrodu, osłaniając go cieniem swojego ogromu bądź też przeciwnie, uzupełniając jego szeregi o karłowate kształty. Mowa tutaj o drzewach i krzewach, których bogaty wybór znajdą państwo w naszej ofercie.

Posiadając różnorodny asortyment, zaspokajamy potrzeby wymagających klientów. Drzewa i krzewy ozdobne, iglaki i innego rodzaju rośliny dekoracyjne to najpopularniejsze pozycje wybierane do dekoracji prywatnego, jak i osiedlowego ogródka. Różnorodne rodzaje i kształty oferowanych przez nas roślin wkomponują się w każdy zielony krajobraz, odbiegając od standardowych stereotypów.

W naszym centrum ogrodniczym znajdą państwo drzewa i krzewy ozdobne nadające się do komponowania ogrodów w różnych stylach: japońskim,ogrodów skalnych i innych. Komponując swój własny, zielony Eden, służymy Państwu pomocą. Sprzedajemy, pomagamy przy doborze i również zajmujemy się pielęgnacją zieleni w ogrodach klientów.

Nie tylko drzewa i krzewy ozdobne...

Kakofonia krzewów i drzew w ogródku wymaga pielęgnowania. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy również szereg usług obejmujących pielęgnację zieleni w przydomowych ogródkach.

Oferowane przez nas usługi obejmują sezonowe i regularne przycinanie krzewów ozdobnych. Co więcej, oferujemy wycinkę drzew i krzewów, których obecność w ogrodzie staje się dla Państwa uciążliwa.