Firma Crocus - 43-400 Cieszyn Boguszowice,
ul. Frysztacka, tel. 668 429 713 , 662 076 382

Oczka wodne
Crocus - Cieszyn - Zakładanie i urządzanie ogrodów

Projektując ogrody, staramy się wykorzystać dane nam przez naturę możliwości. Jedną z atrakcji ogrodów są unikatowe oczka wodne. Relaksujący szum wody w ogrodzie czy szemrający potoczek wijący się wśród zielonych roślin pozwolą nam dopełnić piękno Państwa ogrodu.

Bo ogrody to nie tylko aranżacja terenów zielonych i dobieranie odpowiednich roślin, ale także umiejętność wykorzystania naturalnych zasobów ziemi i dostosowania ich wedle życzeń klientów. Projektowane przez nas oczka wodne to projekty zgodne z Państwa życzeniami, uzupełnione o nasze doradztwo i fachowe wykonanie.

Projektowanie ogrodów dla Państwa przyjemności

Aby projektować, trzeba posiadać nie tylko wiedzę i umiejętności, ale także kreatywność i pomysłowość. Różnorodność aranżacji oczek wodnych zależy od możliwości przystosowania do charakterystyki ukształtowania terenu ogrodu. Często można je zastosować w naturalnych zagłębieniach krajobrazu, uatrakcyjniając jego wygląd.

Korzystając z naszego doradztwa i zastosowania trwałych i sprawdzonych materiałów, tworzymy oczka wodne będące pięknym elementem wystroju ogrodu. Stworzone przez nas obiekty są trwałe, bezpieczne a zastosowane materiały są przystosowane do obecności zwierząt domowych, które łatwo mogłyby uszkodzić nowo stworzone oczko.

Ścisła współpraca z klientem oraz konfrontowanie naturalnych warunków z pomysłami daje nam szansę na zaspokojenie Państwa oczekiwań. Dzięki temu tworzymy projekty, które znakomicie spełniają swoje funkcje ozdobne.

Polecamy Państwu także nasze usługi w zakresie wykonywania tarasów,ogrodzeń , gabionów i altan.