Firma Crocus - 43-400 Cieszyn Boguszowice,
ul. Frysztacka, tel. 668 429 713 , 662 076 382

Altany
Crocus - Cieszyn - wykonywanie altan

Dopełniając wyglądu idealnego ogrodu, w naszej ofercie znajdą Państwo altany drewniane. Dbając o zadowolenie klienta, możemy wykonać wiele kształtów i rodzajów altan.

Nic nie uzupełnia ogrodu lepiej, niż dobrze dobrana drewniana altana. Jest to miejsce odpoczynku i spotkań ze znajomymi w upalne dni, a także doskonały zaciszny kąt na czytanie książek i łyk popołudniowej herbaty. Różnorodność kolorów i sposobów wykonania altan gwarantuje spory wybór i łatwość w doborze odpowiedniego rozwiązania dla Państwa ogrodu. Wytrzymała konstrukcja charakteryzująca nasze altany idealnie nadaje się jako element wykończeniowy i zapewnia doskonałą ochronę przed deszczem i słońcem.

Dobieramy altany według Państwa życzeń, równocześnie dysponując własnym pomysłem na zagospodarowanie każdego ogrodu. Elementy małej architektury ogrodowej można doskonale skomponować z już istniejącym projektem, albo też dobrać odpowiednie rozwiązanie do nowych pomysłów. Ostateczny wybór należy do klienta. Stając naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dowozimy altany do klienta i je montujemy, wszystko zgodnie z wytycznymi i wskazówkami.

Polecamy Państwu także nasze usługi w zakresie wykonywania tarasów i ogrodzeń .