Firma Crocus - 43-400 Cieszyn Boguszowice,
ul. Frysztacka, tel. 668 429 713 , 662 076 382

Tarasy
Crocus - Cieszyn - wykonywanie tarasów

A może tak... łyk świeżej kawy z widokiem na piękny ogród z własnego tarasu? Niewychodzący z mody taras przez lata pełnił funkcję wypoczynkową i dostarczał relaksu. Z naszą firmą wybudujemy w przydomowym zaciszu piękny i funkcjonalny taras, który nie będzie spełniał tylko funkcję dekoracyjną.

Tworzone przez nas tarasy mają spełniać również funkcję jak najbardziej praktyczną – zaciszny kąt z widokiem na ogród może być utrzymany w przeróżnych stylach. Zgodnie z Państwa życzeniem możemy stworzyć tarasy otwarte, bądź też bardziej funkcjonalne zadaszone bądź też całkowicie zabudowane. Każde rozwiązanie charakteryzuje się plusami, jak i minusami. Tarasy zabudowane pozwolą Państwu spędzać w nim wiele spokojnych chwil o każdej porze roku – nie zwracając uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Otwarte rozwiązania pozwalają na podziwianie piękna otaczającego ogrodu na wiosnę i lato. Przemyślanie rozwiązanie i odpowiednie urządzenie własnego tarasu to wzbogacenie domu o nową przestrzeń użytkową.

Do wykonania modnej werandy używamy kamieni ozdobnych, idealnie komponujących się zresztą wystroju elewacji domu i ogrodu. Zgodnie z Państwa życzeniami, przestrzeń wokół tarasu może być wypełniona przez żwiry ozdobne, rabatki, krzewy czy też inne elementy dekoracyjne. Tworząc, zwracamy dużą uwagę na estetykę wykonania oraz trwałość wybieranych rozwiązań. Obdarzając naszą firmę zaufaniem, inwestują Państwo w rozwiązanie na lata.

Polecamy Państwu także nasze usługi w zakresie wykonywania ogrodzeń i altan.