Firma Crocus - 43-400 Cieszyn Boguszowice,
ul. Frysztacka, tel. 668 429 713 , 662 076 382

Kamień ozdobny w Twoim ogrodzie
Crocus - Cieszyn

Naturalnie wtapiający się w kompozycje ogrodu kamień ozdobny to rozwiązanie bardzo popularne w wielu ogrodach. Stworzony przez naturę, wyróżnia się wśród materiałów przeznaczonych do aranżacji ogrodów. Jego urok polega przede wszystkim na jego naturalności.

Mimo, że kamień ozdobny uchodzi za naturalny komponent ogrodu, to jednak może się wyróżniać na tle otoczenia i zaskakiwać efektownym wyglądem i elegancją. Jego miejsce w ogrodzie wydaje się być naturalne, prawie niewidocznie wkomponowane w otoczenie, ale również idealnie podkreślające wyjątkowość danego miejsca.

Do projektowania ogrodów używamy kamieni ozdobnych różnych rodzajów, pełniących wiele funkcji. Do budowy wodospadów i oczek wodnych, w skalniakach, bądź też po prostu jako elementy dekoracyjne wśród zieleni – kamień można różnorodnie usytuować w ogrodzie. Różnorodność dostępnych surowców przekłada się także na niepowtarzalność projektowanych przez nas ogrodów i różne sposoby zastosowania kamienia ozdobnego.

Do projektowania ogrodów wykorzystywane są przez nas również żwiry oraz grysy ozdobne.

Wypełniając przestrzeń pomiędzy poszczególnymi elementami dekoracji, czy też zapełniając przestrzenie wokół alejek, są one idealnym rozwiązaniem dodającym elegancji i nietuzinkowego wyglądu. Mogą one zgodnie z Państwa życzeniem wypełnią przestrzenie pomiędzy poszczególnymi zielonymi elementami ogrodu.

Polecamy Państwu także nasze usługi w zakresie wykonywania tarasów,ogrodzeń i altan.